Cena

Podtrženo, sečteno

Na konkrétní ceně mých služeb se domluvíme na první schůzce (či telefonické konzultaci), tedy ve chvíli, kdy budu přesně znát váš případ, jeho povahu a rozsah.

Varianty jsou dvě:

1) Hodinová odměna
Za svůj čas si účtuji 2.000 Kč/hod. Tato částka pokrývá veškerý čas, který věnuji řešení vaší věci, včetně našich schůzek a telefonátů, sepisu podání, jednání s protistranou, stání u soudu apod.

2) Paušální odměna
Tuto variantu nabízím v případě úschovy peněz. I zde se cena odvíjí od více faktorů a začíná na 6.300 Kč. Pokrývá pak celý proces bez ohledu na jeho trvání.

3) Cena za transformaci BD na SVJ
Opravdu doporučuji, abyste mi napsali na strakova@advokatnisluzba.cz, abych udělala nacenění na míru podle situace ve vašem domě. Níže velmi orientačně.
Cena se dělí na výdaje a právní službu.
Výdaje – 2.000,- Kč kolek za byt/převod, 2.000,- Kč kolek prohlášení vlastníka, 6.000,- Kč kolek pro obchodní rejstřík za prvozápis, zaměření bytů (pokud si nezaměříte sami), ověřování podpisů (smlouvy, prohlášení vlastníka, čestná prohlášení)
Právní služby – prohlášení vlastníka 6-12.000,- Kč, převody jednotky 2-4.000,- Kč/byt, 3.000,- Kč vzorové stanovy, další konzultace nebo aktualizace obchodního rejstříku hodinově 2.000,- Kč/hod

Nerada plýtvám svým ani vaším časem. Pracuji maximálně efektivně a ušetřím vám tak nejen spoustu starostí, ale i peněz.

Spolupracuji s klienty po celé České republice. Neváhejte mne proto požádat o pomoc, i když nejste z Brna. Osobní schůzka není vždy nutná a ledacos se dá sice vyřešit po telefonu či e-mailem. Nepřijímám kauzy, kde je potřeba řízení před soudem mimo Brno (obchodní rejstříky ale nejsou problém).

p.s. Nejsem plátcem DPH.